عرضه گلکسی اس 8 در چهار رنگ متفاوت

عرضه گلکسی اس 8 در چهار رنگ متفاوت۲۹ اسفند ۱۳۹۵

با توجه به نزدیکی زمان معرفی گلکسی اس ۸، شایعات متعددی پیرامون این گوشی هوشمند منتشر می گردد. پس از اینکه چند روز پیش امتیاز انتوتو گلکسی اس ۸ مشخص گردید و این دستگاه توانست امتیازی بالای ۲۰۵ هزار را به نام خود به ثبت برساند که سبب شد گوشی گلکسی اس 8 بالاتر از آیفون ۷ به عنوان صدرنشین برگزیده شود، امروز شاهد فاش شدن تصاویری از این گوشی در رنگ های مختلف بودیم.

ادامه مطلب

بررسی گوشی هواوی honor 8

بررسی گوشی هواوی honor 8۲۴ اسفند ۱۳۹۵

پس از اینکه در سال 2013 برند آنر توسط شرکت هواوی به ثبت رسید، توانست طی 4 سال اخیر با محصولات خوبی که روانه بازار نمود محبوبیتی را در بین عامه مردم برای خود به دست آورد. اوایل تابستان سال 2015 بود که این شرکت اقدام به معرفی گوشی آنر 7 نمود که با استقبال بی نظیری همراه شد. حال پس از موفقیت هایی که این دستگاه توانست برای برند آنر به ارمغان آورد، شرکت هواوی اقدام به معرفی نسل جدید این سری یعنی، آنر 8 نمود.

ادامه مطلب

تصاویر جدید گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس فاش شد

تصاویر جدید گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس فاش شد۱۸ اسفند ۱۳۹۵

با توجه به نزدیکی زمان معرفی پرچمدار آینده شرکت سامسونگ یعنی گلکسی اس 8، شایعات پیرامون این دستگاه به اوج خود رسیده است. لحظاتی پیش مجموعه ای از تصاویر جدید مربوط به گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس فاش شد، که بر طبق آن منتشرکننده‌ مدعی است که این تصاویر متعلق به محصولات واقعی این شرکت می باشد.

ادامه مطلب

عرضه آیفون 6 طلایی با حافظه 32 گیگابایتی

عرضه آیفون 6 طلایی با حافظه 32 گیگابایتی۱۴ اسفند ۱۳۹۵

اینگونه که از اخبار پیرامون شرکت اپل بدست می آید، این شرکت تا رویداد بهاری هیچ برنامه ای برای معرفی محصول جدید خود نداشته و احتمالا قصد دارد نسخه طلایی آیفون 6 با حافظه 32 گیگابایتی را روانه بازارهای آسیایی نماید. آیفون 6 نخستین بار در سال 2016 میلادی و در 3 نسخه با حافظه داخلی 16 گیگابایت، 64 گیگابایت و نیز حافظه 128 گیگابایتی عرضه نمود. حال این شرکت قصد دارد که نسخه طلایی این سری از محصولات خود را نیز با حافظه 32 گیگابایت تولید نموده و در آینده ای نزدیک روانه بازار نماید.

ادامه مطلب

سامسونگ گلکسی اس 7 اج بهترین گوشی سال 2016

سامسونگ گلکسی اس 7 اج بهترین گوشی سال 2016۱۱ اسفند ۱۳۹۵

بدون هیچ تردیدی می توان گوشی سامسونگ اس 7 اج را یکی از بهترین گوشی های هوشمندی معرفی نمود که در سال 2016 میلادی توسط شرکت سامسونگ روانه بازار گردید. حال پس از موفقیت هایی که توسط گوشی گلکسی اس 7 اج برای این شرکت کره ای به دست آمد، این تلفن هوشمند موفق شد جایزه بهترین گوشی سال را نیز از نگاه اعضای انجمن GSMA در مراسم سالانه Global Mobile Awards در نمایشگاه MWC 2017 به ارمغان آورد.

ادامه مطلب