اعلام قیمت و زمان رونمایی از گلکسی اس 8

اعلام قیمت و زمان رونمایی از گلکسی اس 8۲۹ دی ۱۳۹۵

بنابر اطلاعاتی که در حساب کاربری Ricciolo1 که سابقه ای طولانی در افشای اطلاعات تلفن های همراه دارد، منتشر شده، پرچمدار جدید شرکت سامسونگ یعنی گوشی گلکسی اس 8 در حال حاضر آماده است و در نمایشگاه MWC2017 که در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می شود رونمایی خواهد شد. اما این گوشی هوشمند در دسترس عموم مردم قرار نگرفته و معرفی عمومی نخواهد شد؛ بلکه سامسونگ قصد دارد نمونه اولیه از محصول جدید خود را به صورت محدود و تنها برای تعدادی از رسانه ها قرار دهد.

ادامه مطلب

تجهیز گوشی جدید سونی به پردازنده هلیو P20

تجهیز گوشی جدید سونی به پردازنده هلیو P20۲۷ دی ۱۳۹۵

با وجود اینکه شرکت سونی در نمایشگاه CES 2017 حضور پررنگی داشت، اما این کمپانی ژاپنی، گوشی هوشمندی را در جریان این گردهمایی در لاس وگاس معرفی نکرد. شایعات قبلی که در مورد محصولات جدید این شرکت منتشر شد حکایت از آن داشت که سونی دو گوشی هوشمند را در سه ماهه اول سال 2017 رونمایی و روانه بازار خواهد کرد که با توجه به معرفی نشدن این گوشی های هوشمند، انتظار می رود سونی از گوشی جدید خود در مراسم WMC 2017 که فوریه سال جاری برگزار می شود رونمایی نماید.

ادامه مطلب

فروش 60 میلیون دستگاه گلکسی S8 هدف جدید سامسونگ

فروش 60 میلیون دستگاه گلکسی S8 هدف جدید سامسونگ۲۰ دی ۱۳۹۵

برطبق گزارشاتی که از خبرگزاری های کشور کره جنوبی منتشر شده است، پرچمدار سال 2017 شرکت سامسونگ که احتمالا گلکسی S8 نام داشته باشد، با هدف بازگشت به روزهای اوج این شرکت و رسیدن به مرز فروش 60 میلیون دستگاه در سال 2017 تولید و روانه بازار خواهد شد.

ادامه مطلب

اعلام دلیل انفجار گلکسی نوت 7 در آینده نزدیک

اعلام دلیل انفجار گلکسی نوت 7 در آینده نزدیک۱۶ دی ۱۳۹۵

به نظر می رسد که به زودی داستان آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ به پایان خواهید رسید. در سخنرانی کنفرانس سامسونگ در نمایشگاه CES 2017، این شرکت کره ای به مردم قول داد که به زودی گزارشی کامل از دلیل آتش گرفتن باتری گلکسی نوت ۷ را منتشر نماید. هرچند که با بیان کلمه به زودی از جانب مسئولان سامسونگ، بازه زمانی مشخصی برای ارائه این گزارش اعلام نشده، اما این احتمال وجود دارد که این کمپانی توانسته به جواب این معمای غم انگیز نزدیک شود.

ادامه مطلب

مشخصات دو گوشی جدید خانواده گلکسی A منتشر شد

مشخصات دو گوشی جدید خانواده گلکسی A منتشر شد۹ دی ۱۳۹۵

با وجود آنکه رندرهای بسیاری تا کنون از این دستگاه ها منرش شده، اما اخیرا رندرهای جدیدی انتشار یافته که متعلق به دو مدل A3 و A5 می باشد. با وجود آنکه، طراحی هر دو موبایل به نمایش درآمده در تصاویر، تقریبا یکسان می باشداز نظر سخت افزاری و ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند، مدل گلکسی A5 در مقایسه با مدل گلکسی A3 2016 صفحه نمایش بزرگتری دارا می باشد.

ادامه مطلب